piątek, 23 kwietnia 2021 10:51

Na targowisku pojawiły się stragany odpustowe

 

Mimo, że tegoroczny jarmark z okazji odpustu św. Wojciecha został odwołany, to  po raz kolejny na placu od strony ul. św. Wawrzyńca pojawiły się stragany.

Kilka tygodni temu informowaliśmy, że tradycyjny jarmark z okazji odpustu św. Wojciecha został odwołany. Stało się to drugi raz w jego historii - ze znanych wszystkim powodów. Wydarzenie to wpisało się trwale w święto Patrona Miasta św. Wojciecha, które co roku przypada w okolicach końca kwietnia, dlatego jego brak odczuwają na pewno najmłodsi mieszkańcy Gniezna.

Podobnie jak rok temu, tak i obecnie, pojawiła się grupa sprzedawców, którzy zdecydowali się mimo wszystko przyjechać do Gniezna i wystawić się w wolnym, wskazanym miejscu. Tak też stało się na targowisku od strony ul. św. Wawrzyńca, gdzie pojawiło się kilka straganów odpustowych z tradycyjnym, zabawkowo-gadżetowym asortymentem. Stoiska mają być obecne przez cały weekend.

 

1 komentarz

  • Link do komentarza aaa piątek, 23 kwietnia 2021 15:29 napisane przez aaa

    Zawsze lubiłam oglądać i kupować te bibeloty!! Do niczego nie potrzebne a tak oczekiwane, no i drogie... Teraz to wszystko jest takie dziwne i inne... Kiedy będzie normalnie??

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane