środa, 21 kwietnia 2021 13:03

Policjant zagubił broń służbową

 
W miniony poniedziałek prokuratura została powiadomiona o zagubieniu broni służbowej przez funkcjonariusza komisariatu w Trzemesznie.

Sytuacja miała miejsce 19 kwietnia, kiedy to dyżurny KPP Gniezno powiadomił Prokuraturę Rejonową w Gnieźnie iż jeden z funkcjonariuszy trzemeszeńskiego komisariatu zgłosił przełożonym, że zagubił broń służbową wraz z amunicją.

Prokurator Małgorzata Rezulak-Kustosz potwierdziła tę informację. Jak dodała, z uwagi na charakter sprawy została ona przekazana do Prokuratury Okręgowej w Poznaniu celem wyznaczenia innej jednostki, która ma zająć się prowadzeniem postępowania.

W toku dotychczasowego śledztwa wykonano czynności, które mogłyby pomóc w odnalezieniu broni, jednak do tej pory się ona nie znalazła.

5 komentarzy

 • Link do komentarza Daniel piątek, 23 kwietnia 2021 08:13 napisane przez Daniel

  Nie zgubił tylko sprzedał.

 • Link do komentarza Ilona czwartek, 22 kwietnia 2021 12:45 napisane przez Ilona

  Policja wszystko może i im nic nie robią bronią swojej dupy nawzajem.a te kary dla przestępców które Ziobro zaostrzył to jest śmieszne .co się w tej Polsce dzieje to jest nie do opisania .

 • Link do komentarza Aleksandra czwartek, 22 kwietnia 2021 11:59 napisane przez Aleksandra

  Grubo...

 • Link do komentarza Obserwator środa, 21 kwietnia 2021 19:07 napisane przez Obserwator

  Śmiechu warte...

 • Link do komentarza A środa, 21 kwietnia 2021 18:20 napisane przez A

  Jak można zgubić broń...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane