poniedziałek, 19 kwietnia 2021 11:01

Cztery mandaty na 1700 zł dla motocyklisty

 
Cztery mandaty na 1700 zł dla motocyklisty źródło: KPP Gniezno

Cztery mandaty na łączną kwotę 1700 złotych przyjął kierujący motocyklem, który naruszył kilka przepisów podczas swojej jazdy.

Kierującym jednośladem zainteresowali się funkcjonariusze gnieźnieńskiej drogówki, gdy w minioną niedzielę 18 kwietnia na ograniczeniu do 100 km/h jechał ponad 130 km/h i pomimo sygnału nie zatrzymał się do kontroli. Jadąc w kierunku centrum miasta przejechał skrzyżowanie Poznańska – Czarnieckiego na czerwonym świetle. Kierowca zatrzymał się do kontroli na skrzyżowaniu ul. Poznańskiej i Kostrzewskiego.

Jak się wkrótce okazało, kierującym Kawasaki był 49-letni mieszkaniec powiatu mogileńskiego. Otrzymał on mandaty za to, że nie posiadał uprawnień do kierowania motocyklem, przekroczył dozwoloną prędkość, przejechał na czerwonym świetle i zignorował sygnał do zatrzymania się do kontroli drogowej. Suma mandatów wyniosła 1700 zł, a jednoślad został zabezpieczony na parkingu depozytowym - będzie musiał więc opłacić także koszty holowania motocykla. 

źródło: KPP Gniezno

1 komentarz

  • Link do komentarza Ura Bura... poniedziałek, 19 kwietnia 2021 13:31 napisane przez Ura Bura...

    Za takie cwaniactwo, od razu po zatrzymaniu powinni go powalić na glebę i zakuć.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane