czwartek, 08 kwietnia 2021 07:31

Stanowisko do samospisu w Urzędzie Miejskim

  UM
Stanowisko do samospisu w Urzędzie Miejskim źródło: UM

1 kwietnia ruszyła możliwość samospisu przez internet w ramach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021. Można tego dokonać także w budynku przy ul. Lecha.

Dokonanie samospisu jest formą bezpieczną i najszybszą. Unikniemy wtedy telefonów od rachmistrzów, a nawet ich wizyty w przypadku, gdy kontakt telefoniczny nie będzie możliwy. Warto bowiem przypomnieć, że udział w spisie jest obowiązkowy.

Osoby, które chciałyby dokonać samospisu, a z różnych przyczyn nie mogą tego zrobić w domu (np. nie mają komputera czy dostępu do internetu) mogą skorzystać z tej możliwości w Urzędzie Miejskim przy ul. Lecha 6.

Po wcześniejszym umówieniu się pod numerem 61 426 04 27, można będzie przyjść i w bezpiecznych warunkach skorzystać ze stanowiska przeznaczonego specjalnie do tego celu. Dzwonić można w godzinach pracy urzędu: poniedziałek-piątek, od 7.30 do 15.30.

Samospisu można dokonać na stronie https://spis.gov.pl/

3 komentarzy

 • Link do komentarza Wozniak Monika piątek, 09 kwietnia 2021 20:20 napisane przez Wozniak Monika

  Mam pytanie w jaki sposob jest dezynfekowana klawiatura ?

 • Link do komentarza senior piątek, 09 kwietnia 2021 07:42 napisane przez senior

  Jak są zacofani i nie maja bliskich, którzy im pomogą w samospisie przez internet, to trudno. Trzeba dobrze żyć z dziećmi, wnukami albo sąsiadami. Ja się spisałem przez internet, poszło gładko i bez problemów. No i zapisałem się do udziału w loterii, bo można wygrać nawet Toyotę,

 • Link do komentarza Obserwator czwartek, 08 kwietnia 2021 14:12 napisane przez Obserwator

  Nowe źródło zarazy?!
  Jak przyjdzie tysiąc ludzi na miesiąc się spisać to zarazkami covida się nie zarazą? czy już nie ma covida i go nie było?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane