wtorek, 30 marca 2021 07:18

Poranne zderzenie na ul. Wrzesińskiej

 

We wtorkowy ranek na ul. Wrzesińskiej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów ciężarowych.

Do zdarzenia doszło 30 marca po godzinie 6. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierujący pojazdem ciężarowym, jadąc w kierunku Wrześni, uderzył w tył naczepy poprzedzającego go innego samochodu, zmierzającego w tym samym kierunku. Zdarzenie miało miejsce między ul. Cisową a ul. Graniczną.

Na miejsce zdarzenia przybył zastęp JRG Gniezno oraz OSP Żydowo, które zabezpieczyły rozlane płyny eksploatacyjne z jednego z pojazdów oraz zajęły się kierowaniem ruchem. W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń - dokładne okoliczności ustali policja. Na czas prowadzonych działań występowały utrudnienia na tym odcinku ul. Wrzesińskiej.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane