poniedziałek, 29 marca 2021 12:17

Pijany wywrócił się podczas przejażdżki quadem

 
Pijany wywrócił się podczas przejażdżki quadem źródło: KPP Gniezno

Sporo problemów będzie miał kierowca quada, który zdecydował się w niedzielę na przejażdżkę quadem, która zakończyła się dla niego dość boleśnie.

27 marca br. około godz. 17, policjanci otrzymali zgłoszenie, że na jednej z dróg w Miatach w gminie Trzemeszno, miało dojść do wywrócenia się quadu, którym poruszał się mężczyzna.

We wskazane miejsce został natychmiast skierowany patrol. Po przyjeździe funkcjonariuszy okazało się, że pojazd jest niezarejestrowany i nie posiada ubezpieczenia. Dodatkowo kierujący quadem 30-latek z obrażeniami ciała został przetransportowany przez załogę pogotowia ratunkowego do szpitala. Przeprowadzone u niego badanie wykazało ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Teraz niefrasobliwy kierowca będzie musiał ponieść konsekwencje swoich czynów. Sprawą zajmują się policjanci w Trzemesznie.

Policja przypomina, że quadem nie można jeździć bez prawa jazdy (w zależności od rodzaju pojazdu), a do tego wymagane jest zarejestrowanie pojazdu, jeśli korzysta się z niego na drogach publicznych oraz musi przechodzić cykliczne badania techniczne.

źródło: KPP Gniezno

1 komentarz

  • Link do komentarza Endriu środa, 31 marca 2021 11:06 napisane przez Endriu

    Brak kontroli przez Policję tych pojazdów oni mogą wszystko i trzeba im robić miejsce i to wszędzie a zwłaszcza na terenach zielonych i lasach jeżdżą jak chcą!!!!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane