piątek, 19 marca 2021 07:15

Tragiczny pożar w nocy - nie żyje jedna osoba

 

Do tragicznego w skutkach pożaru doszło w nocy z czwartku na piątek - w zgliszczach budynku, który spłonął w Charbowie koło Kłecka, odnaleziono ciało.

Do zdarzenia doszło 19 marca, przed godziną 2 w nocy. Wówczas to strażacy otrzymali zgłoszenie z Charbowa położonego koło Kłecka, gdzie w ogniu stanął budynek jednorodzinny. Na miejsce zadysponowano kilka zastępów straży pożarnej, także z powiatu wągrowieckiego.

Akcja gaśnicza trwała przez kilka godzin. Działania były prowadzone z kilku stron płonącego budynku. Około godziny 6 rano w zgliszczach ujawniono ciało człowieka, który zginął w wyniku działania pożaru.

W obecnej chwili na miejscu wciąż trwają działania strażaków, a także jest policja. Przyczyny pożaru na tę chwilę nie są jeszcze znane. 


źródło: PSP Gniezno i OSP Ułanowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane