poniedziałek, 15 marca 2021 15:00

Nowa komendantka komisariatu w Kłecku

 
Nowa komendantka komisariatu w Kłecku źródło: KPP Gniezno

Dzisiaj w Komisariacie Policji w Kłecku, odbyła się uroczysta odprawa połączona z wprowadzeniem nowego komendanta tej jednostki.

Dotychczasowy komendant KP Kłecko podinsp. Krzysztof Przybyła został delegowany do dalszego pełnienia służby w Komendzie Powiatowej Policji w Gnieźnie, gdzie został Naczelnikiem Prewencji. To też było powodem zorganizowania odprawy, która odbyła się w poniedziałek 15 marca. W jej trakcie przekazano rozkaz personalny kom. Ewie Przybylskiej, która od tej pory będzie pełniła funkcję Komendanta Komisariatu Policji w Kłecku. 

Komendant powiatowy insp. Przemysław Kozanecki podziękował ustępującemu komendantowi Krzysztofowi Przybyle za dotychczasową służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców gmin Kłecka, Kiszkowa i Mieleszyna i życzył dalszych sukcesów i awansów. Docenił zaangażowanie i profesjonalizm wykazywany podczas służby. Nowemu Komendantowi kom. Ewie Przybylskiej życzył dobrych decyzji na nowym stanowisku. Wyraził przy tym  przekonanie, że podjął słuszną decyzję, powierzając to stanowisko tak wykwalifikowanemu funkcjonariuszowi.

Kom. Ewa Przybylska, która dzisiaj została delegowana do pełnienia funkcji komendanta komisariatu podziękowała za zaufanie i zapewniła, że dołoży wszelkich starań aby sprostać pokładanym w niej nadziejom.

źródło: KPP Gniezno

2 komentarzy

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane