niedziela, 14 marca 2021 09:48

Przejdą 15 kilometrów spaceru dla Olgi

 

Wyjątkowa akcja charytatywna organizowana jest dla małej Olgi Miśkiewicz. Mogą wziąć w niej udział wszyscy ludzie o szlachetnych sercach.

Już za tydzień w niedzielę na trasie z Pobiedzisk do Kiszkowa wyruszy Wiosenny Spacer Linia Życia dla Olgi Miśkiewicz. Dziewczynka mająca zaledwie 1,5 roku, potrzebuje najdroższego leku świata (9 milionów złotych), by wygrać z SMA i móc odzyskać zdrowie. Do uzyskania niezbędnej kwoty wciąż brakuje sporo środków. Dlatego powstała inicjatywa zorganizowania spaceru z Pobiedzisk do Kiszkowa, gdzie mieszka Olga.

Wiosenny Korowód wyruszy 21 marca o godzinie 12.00 z Rynku w Pobiedziskach, by po około 15 kilometrach dojść do Kiszkowa około godziny 15. Tam wszyscy uczestnicy zaśpiewają 100 lat dla Olgi. W trakcie spaceru towarzyszyć będą jego uczestnikom wolontariusze z puszkami. - Weźmiemy ze sobą Panią Wiosnę i pokażemy Oldze naszą życzliwość, dobrą energię i ciepłe myśli. Dajmy wyraz temu, jak wielką mamy nadzieję na zdrowie Olgi! - nawołują organizatorzy. 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane