piątek, 05 marca 2021 17:57

Zderzenie na ul. Witkowskiej

 

W piątkowe późne popołudnie na skrzyżowaniu ul. Witkowskiej i Słonecznej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych.

Do zdarzenia doszło 5 marca, około godziny 17.30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na skrzyżowaniu ul. Witkowskiej z ul. Słoneczną i 17 Dywizji Piechoty doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Na miejsce przybył zadysponowoany zastęp JRG Gniezno, który zabezpieczył rejon zdarzenia, uszkodzone pojazdy oraz rozlane płyny eksploatacyjne. Nikt z podróżujących nie wymagał pomocy medycznej. Na czas prowadzonych działań ruch w rejonie skrzyżowania odbywał się z utrudnieniami. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane