Wydrukuj tę stronę
środa, 03 marca 2021 07:31

Stracili dom w pożarze. Potrzebują wsparcia

 

W wyniku działania ognia, który strawił sporą część budynku mieszkalnego, rodzina z dwójką dzieci straciła swój dom. Teraz potrzebują wsparcia w jego odbudowie.

W miniony piątek 26 lutego około godziny 11.00 w miejscowości Imielno doszło do pożaru domu mieszkalnego w Imielnie w gminie Łubowo. Po dotarciu pierwszego z zastępów zastano rozległy pożar części ściany, belki stropowej i stropu - działania gaśnicze kilku zastępów trwały prawie trzy godziny.

Pomimo błyskawicznej akcji dom uległ zniszczeniu w takim stopniu, że na chwilę obecną nie nadaje się do zamieszkania. Pożar strawił większość rzeczy, a zniszczeniu uległ cały parter domu a użytkowe poddasze wymaga generalnego remontu. Dach nad głową i cały dorobek życia straciła Natalia i Łukasz Smolarek oraz ich dzieci Szymon i Klara.  

- W ciągu jednej chwili rodzina straciła dorobek swojego życia i poczucie bezpieczeństwa jaki daje im własny dom. Środki ze zbiórki przeznaczone zostaną na zakup niezbędnych artykułów pierwszej potrzeby, zakup potrzebnych sprzętów używanych na co dzień oraz pomoc w wyremontowaniu zniszczonych pomieszczeń - informują organizatorzy zbiórki w serwisie zrzutka.pl: https://zrzutka.pl/25a44n