środa, 03 marca 2021 07:31

Stracili dom w pożarze. Potrzebują wsparcia

 

W wyniku działania ognia, który strawił sporą część budynku mieszkalnego, rodzina z dwójką dzieci straciła swój dom. Teraz potrzebują wsparcia w jego odbudowie.

W miniony piątek 26 lutego około godziny 11.00 w miejscowości Imielno doszło do pożaru domu mieszkalnego w Imielnie w gminie Łubowo. Po dotarciu pierwszego z zastępów zastano rozległy pożar części ściany, belki stropowej i stropu - działania gaśnicze kilku zastępów trwały prawie trzy godziny.

Pomimo błyskawicznej akcji dom uległ zniszczeniu w takim stopniu, że na chwilę obecną nie nadaje się do zamieszkania. Pożar strawił większość rzeczy, a zniszczeniu uległ cały parter domu a użytkowe poddasze wymaga generalnego remontu. Dach nad głową i cały dorobek życia straciła Natalia i Łukasz Smolarek oraz ich dzieci Szymon i Klara.  

- W ciągu jednej chwili rodzina straciła dorobek swojego życia i poczucie bezpieczeństwa jaki daje im własny dom. Środki ze zbiórki przeznaczone zostaną na zakup niezbędnych artykułów pierwszej potrzeby, zakup potrzebnych sprzętów używanych na co dzień oraz pomoc w wyremontowaniu zniszczonych pomieszczeń - informują organizatorzy zbiórki w serwisie zrzutka.pl: https://zrzutka.pl/25a44n

 

 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane