wtorek, 02 marca 2021 11:06

Pędził ponad 220 kilometrów na godzinę

 

Kilka dni temu funkcjonariusze gnieźnieńskiej drogówki namierzyli samochód jadący po drodze ekspresowej S5, przekraczający ograniczenie o 100 km/h.

W drugiej połowie lutego podczas kontroli prędkości na drodze ekspresowej S-5 policjanci z ruchu drogowego komendy policji w Gnieźnie z grupy Speed, namierzyli na wysokości miejscowości Goślinowo poruszający się z dużą prędkością samochód osobowy.

Przy pomocy policyjnego wideorejestratora wykonali pomiar prędkości na odcinku 100 metrów. Okazało się, że kierowca Porsche jechał ze średnią prędkością ponad 220 km/h. Oznacza to, że przy ograniczeniu do 120 km/h, obowiązującemu na drogach ekspresowych, przekroczył ją o 100 km/h. Jak ustalili funkcjonariusze 33-latek jechał z Zakopanego do Bydgoszczy. Policjanci ukarali go mandatem i punktami karnymi.

Jak informuje gnieźnieńska policja, osoby, które decydują się na zbyt szybką jazdę, muszą liczyć się z poważnymi konsekwencjami.

 

źródło: KPP Gniezno

1 komentarz

  • Link do komentarza Obserwator wtorek, 02 marca 2021 13:45 napisane przez Obserwator

    A czemu to prawka nie odebrano?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane