wtorek, 02 marca 2021 10:40

43 nowe zakażenia

 

We wtorkowe przedpołudnie poinformowano o kolejnych przypadkach koronawirusa, które zostały potwierdzone w naszym regionie.

Jak przekazano przed południem 2 marca, na terenie kraju potwierdzono 7937 przypadków zakażeń - z tego 474 zlokalizowane są na terenie Wielkopolski.

Jak informuje Ministerstwo Zdrowia, na terenie powiatu gnieźnieńskiego odnotowano 43 nowe zakażenia. Jest to 2,96przypadku na 10 tys. osób. Obecnie 991 osób znajduje się w kwarantannie. 

Dane związane z kolejnymi zakażeniami nie są podawane przez Sanepid oraz Wielkopolski Urząd Wojewódzki, a jedynie przez centralny system prowadzony przez Ministerstwo Zdrowia. Wśród tych danych nie ma podanych informacji o aktualnej liczbie osób zakażonych. Od początku wystąpienia pierwszego przypadku w powiecie gnieźnieńskim było to ok. 7628 osób.

2 komentarzy

  • Link do komentarza Redakcja wtorek, 02 marca 2021 18:43 napisane przez Redakcja

    Na stronie rządowej podawane były błędne dane mimo zawartej informacji, że są one dzisiaj zaktualizowane. Weryfikowaliśmy je także przez plik obliczeniowy, który jest dostępny na tej samej stronie i tam również były podane takie dane.

  • Link do komentarza Pgn wtorek, 02 marca 2021 13:55 napisane przez Pgn

    Dlaczego na stronie epoznan są podane inne dane ??? Według epoznan dziś na naszym powiecie są 43 nowe przypadki

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane