poniedziałek, 01 marca 2021 16:58

Interwencja straży przy ul. Wyszyńskiego

 

W poniedziałkowe popołudnie służby zostały powiadomione o zadymieniu zauważonym w kamienicy przy ul. Wyszyńskiego w Gnieźnie.

Do zdarzenia doszło 1 marca, około godziny 16.30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na parterze budynku wielorodzinnego przy ul. Wyszyńskiego zauważone zostało zadymienie. Na miejsce skierowano zastępy JRG Gniezno.

Po dotarciu straży pożarnej zastano kilku lokatorów dolnej części budynku w tym także tych z lokalu, z którego wydobywało się zadymienie. Wkrótce też okazało się, że jego źródłem jest przypalająca się potrawa - działania ograniczyły się do przewietrzenia pomieszczeń i dokonania pomiarów stężenia niebezpiecznych gazów. Na miejsce wezwano także policję oraz zespół ratownictwa medycznego.

1 komentarz

  • Link do komentarza niepodam wtorek, 02 marca 2021 10:48 napisane przez niepodam

    Co tu dużo mówić - każdy kto zna ten fyrtel to wie, dlaczego taka akcja...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane