poniedziałek, 01 marca 2021 14:28

Pijany 21-latek doprowadził do zderzenia

 

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji odpowie 21-letni obywatel Ukrainy zatrzymany przez gnieźnieńskich policjantów.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 28 lutego 2021 roku ok. 19:45. Jak ustalili policjanci wydziału ruchu drogowego, kierowca Volkswagenem podczas wyprzedzania doprowadził do kolizji z kierującą Audi w rejonie skrzyżowania Trasy Zjazdu Gnieźnieńskiego i Kłeckoskiej. Na miejsce został wezwany patrol Policji.

Funkcjonariusze przybyli do zdarzenia zbadali stan trzeźwości sprawcy kolizji. Okazało się, że 21-latek, obywatel Ukrainy, miał ponad promil alkoholu w organizmie - został przewieziony do gnieźnieńskiej jednostki. Zatrzymany odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji. Oprócz utraty prawa jazdy grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz grzywna.

źródło: KPP Gniezno

1 komentarz

  • Link do komentarza yyuyyu poniedziałek, 01 marca 2021 14:47 napisane przez yyuyyu

    niech ich więcej wpuszczają do nas

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane