piątek, 26 lutego 2021 16:28

Wydział Komunikacji wznawia obsługę petentów

  SP

Starostwo Powiatowe w Gnieźnie informuje, iż Wydział Komunikacji, Transportu i Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego wznawia bezpośrednią obsługę.

Wydział będzie przyjmował petentów, uruchamiając w tym celu poczekalnię wewnątrz budynku, z zachowaniem reżimu sanitarnego. Praca wydziału wznowiona będzie od poniedziałku 1 marca br. w godzinach:

 • poniedziałki od 7:30 do 17:00,
 • od wtorku do piątku od 7:30 do 15:00;

Wprowadzona zostaje obsługa klienta w zakresie:

 • rejestracja telefoniczna na umówiony termin, tel. 512 509 259;
 • rejestracja na umówiony termin w systemie ON–LINE: wydawanie dowodów stałych, wpis montażu haka, zbycie i nabycie pojazdu, transport.
 • dostępność wniosków ze strony Starostwa Powiatowego w zakładce "Dla mieszkańca";

Obsługa bezpośrednia we wszystkich sprawach odbywać się będzie po wcześniejszym pobraniu biletu z urządzenia zarządzającego kolejką.

4 komentarzy

 • Link do komentarza gość poniedziałek, 01 marca 2021 19:42 napisane przez gość

  Ten wydział to tragedia! rejestracja on line nie działa ,telefoniczna-za 3 tygodnie ,numerki raz są raz ich niema ,płacenie karta nie przy stanowisku a w okienku bankowym.Panie obsługują 3 osoby na godzinę -to po prostu kpiny i brak poszanowania petenta

 • Link do komentarza Hipokryzja do kwadratu piątek, 26 lutego 2021 23:09 napisane przez Hipokryzja do kwadratu

  A tym wydziałem nie rządzi czasem były funkcjonariusz PiS i Solidarnej Polski?

 • Link do komentarza Gnieźnianin piątek, 26 lutego 2021 22:43 napisane przez Gnieźnianin

  Gnieźnieński Wydział Komunikacji jest jedynym w Polsce, który ma takie przestoje. Bo tylko w Gnieźnie można wszystko tłumaczyć covidem. Żenada.

 • Link do komentarza Zbig piątek, 26 lutego 2021 18:06 napisane przez Zbig

  Taa żeby tam jeszcze dało się coś załatwić za pierwszym razem.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane