piątek, 26 lutego 2021 15:13

20-latka okradała drogerię

 

20-letnia uczennica technikum szczególnie upodobała sobie jedną z gnieźnieńskich drogerii, do której... wchodziła, oglądała i wychodziła.

Zachowanie 20-latki zwróciło uwagę ochrony sklepu. Po przejrzeniu monitoringu wyszło na jaw, że ze sklepowych półek podczas tych wizyt zaczęły znikać różne kosmetyki i perfumy. Nazbierało się tego na wartość prawie 1000 złotych.

Na monitoringu zauważono, że młoda kobieta przyjeżdżała do sklepu samochodem, który to doprowadził policjantów do jego właścicielki. Dzięki temu śledczym udało się już przedstawić 20-latce zarzut kradzieży. Sprawczyni tłumaczyła, że kradła, bo bardzo chciała mieć i używać właśnie te kosmetyki.

Dobrowolnie poddała się karze 5 miesięcy ograniczenia wolności poprzez wykonanie kontrolowanej pracy na cele społeczne, po 20 godzin miesięcznie oraz obowiązkowi naprawienia szkody.

źródło: KPP Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane