czwartek, 25 lutego 2021 14:56

Zderzenie samochodu z jeleniem

 
Zderzenie samochodu z jeleniem źródło: OSP Karniszewo

W czwartkowe przedpołudnie służby zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym z udziałem samochodu osobowego na drodze między Karniszewem a Mieleszynem.

Do zdarzenia doszło 25 lutego 2021 roku przed godziną 12. Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Karniszewo oraz OSP Mieleszyn. Po dotarciu pierwszego z nich zastano poważnie uszkodzony samochód osobowy po zderzeniu z jeleniem, który nie przeżył wypadku. Kierującemu autem nic się nie stało.

Działania strażaków ograniczyły się do zabezpieczenia rozlanych płynów eksploatacyjnych oraz miejsca zdarzenia do czasu usunięcia pojazdu oraz martwego zwierzęcia. Na miejscu obecna była także Straż Leśna.

źródło: OSP Karniszewo

1 komentarz

  • Link do komentarza mirek czwartek, 25 lutego 2021 16:24 napisane przez mirek

    smutna rzeczywistość dla zwierząt kończy się to wszystko żle a wystarczy 50/60km/ godz. z człowiekiem nie do załatwienia,bezsilność płacimy za to wszyscy dlaczego tak jest,pytanie do nas wszystkich pisze dlatego bo ja jadąc przez las 50km/godz niedawno z latwością ominąłem sarenkę,nie lubie tego określenią ale :brawo ja: nic mnie to nie kosztowało!!!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane