czwartek, 25 lutego 2021 10:54

Policjanci zatrzymali amatora kosmetyków

 

35-letni mężczyzna, podczas swoich pobytów w markecie spożywczym w dziale drogeryjnym, ukradł w sumie 36 sztuk dezodorantów. Obecnie został zatrzymany przez mundurowych. 

Sprawa ma początek we wrześniu 2020 roku. Wtedy po raz kolejny do sklepu wszedł klient, który będąc na tzw. cenzurowanym, był pod okiem tamtejszej ochrony. Kilka minut później dyżurny gnieźnieńskiej policji otrzymał zgłoszenie, że w jednym z marketów spożywczych na terenie Gniezna został ujęty mężczyzna, który podczas swojej wizyty z działu drogeryjnego po raz kolejny ukradł dezodoranty perfumowane.

Sprawcą okazał się 35-letni gnieźnianin. Straty zostały przez sklep wycenione na ponad 700 złotych. Początkowo mężczyzna nie stawiał się na wezwania Policji. 22 lutego br. został jednak zatrzymany.

Śledczy przedstawili mu zarzut kradzieży. 35-latek dobrowolnie poddał się karze grzywny i obowiązku naprawienia szkody.

źródło: KPP Gniezno

 

1 komentarz

  • Link do komentarza DANIEL czwartek, 25 lutego 2021 16:23 napisane przez DANIEL

    No gratulacje Policja Gniezno wyczyn gody awansu.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane