wtorek, 09 marca 2021 07:34

Mega rabaty w Black Red White z okazji 30 urodzin!

  Artykuł sponsorowany

Od 25 lutego do 12 marca salon meblowy przy ulicy Leopolda Okulickiego 3 w Gnieźnie świętuje 30 urodziny marki Black Red White. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych klientów Mega Rabaty!

Świętuj z nami i skorzystaj z wyjątkowej obniżki na zakup mebli do -40% dostępnych w 30 ratach 0%. To nie wszystko, codziennie w ofercie specjalnej kupisz 3 HITY DNIA w wyjątkowej cenie, taniej nawet do -50%. Dodatkowo graj o vouchery na urządzenie kuchenni, każdy o wartości 10.000 zł. oraz o 180 nagród dodatkowych.

Czerp inspiracje z aranżacji jakie dla Ciebie przygotowaliśmy, wykorzystując nowoczesne zestawy mebli. Wystrój wnętrza ma duży wpływ na nasze samopoczucie. Dzięki posiadanemu doświadczeniu jesteśmy w stanie doradzić, jakie umeblowanie najlepiej sprawdzi się w wybranym pomieszczeniu. Podpowiemy jak wyposażyć salon, sypialnię, biuro oraz wiele innych przestrzeni, których wygląd z pewnością przełoży się na komfort użytkowania. Szczegóły na brw.pl oraz w salonie meblowym przy ul. Leopolda Okulickiego 3 w Gnieźnie.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane