Wydrukuj tę stronę
niedziela, 21 lutego 2021 22:28

Czołowe zderzenie na ul. Poznańskiej

 

Do groźnego w skutkach wypadku drogowego doszło w niedzielny późny wieczór na ul. Poznańskiej, gdzie miało miejsce czołowe zderzenie dwóch aut.

Do zdarzenia doszło 21 lutego około godziny 22. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierująca samochodem marki Mazda, poruszając się pod prąd na odcinku między ul. Łaskiego a ul. Kostrzewskiego, zderzyła się czołowo z prawidłowo jadącym samochodem marki BMW, zmierzającym w stronę Bydgoszczy. W wyniku zderzenia Mazda odbiła na pas zieleni oddzielający pasy ruchu.

Na miejsce zdarzenia zastępy JRG Gniezno, a do wsparcia wezwano również OSP Modliszewo. Po dotarciu pierwszego z nich kierującej Mazdą była już udzielana pomoc medyczna przez załogę karetki, która akurat najechała na zdarzenie. Poszkodowana została następnie przetransportowana do szpitala w Gnieźnie. Kolejny zespół ratownictwa medycznego przebadał innego uczestnika zdarzenia, podróżującego drugim z pojazdów.

Na czas prowadzonych działań na pasie w kierunku Bydgoszczy oraz w stronę Poznania wprowadzono ruch jednym pasem. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

Galeria