piątek, 19 lutego 2021 10:55

Poszukiwany sprawca kradzieży sklepowej

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży artykułów kosmetycznych z drogerii mieszczącej się przy ulicy Chrobrego w Gnieźnie.

Do zdarzenia doszło 15 lutego 2021 roku. Wartość strat oszacowano na ponad 1200 zł. Kamery monitoringu zarejestrowały mężczyznę mającego związek z tym zdarzeniem.

Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę ze zdjęć prosimy o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie pod numerem telefonu 47 77 21 380 lub oficerem dyżurnym 47 77 21 211. Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Policja zapewnia anonimowość.

2 komentarzy

  • Link do komentarza DANIEL piątek, 19 lutego 2021 13:33 napisane przez DANIEL

    Pytam się gdzie jest obsługa tego sklepu, jeden klient, a sklepowe w najlepsze dyskusja o fryzjerze i o kosmetyce.

  • Link do komentarza DANIEL piątek, 19 lutego 2021 11:54 napisane przez DANIEL

    Pusty sklep pytam się gdzie jest obsługa tego sklepu. Jeden klient i to bez maseczki i upilnowac nie umieli.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane