czwartek, 18 lutego 2021 08:36

Skradł zegarek wart 3 tys. złotych. Uda się rozpoznać złodzieja?

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży zegarka marki GPS Garmin Fenix z terenu sklepu sportowego mieszczącego się przy ulicy Gdańskiej w Gnieźnie.

Do kradzieży doszło w minioną sobotę 13 lutego 2021 roku. Wartość poniesionych strat oszacowano na prawie 3 tys. zł. Kamery monitoringu zarejestrowały mężczyznę mającego związek z tym zdarzeniem.

Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę ze zdjęć i filmu prosimy o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie pod numerem telefonu 47 77 21 380 lub oficerem dyżurnym 47 77 21 211. Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Policja zapewnia anonimowość.

Na nagraniu z monitoringu sklepowego mężczyzna widoczny jest przy kasie po lewej.

 


 

7 komentarzy

 • Link do komentarza DANIEL sobota, 20 lutego 2021 14:23 napisane przez DANIEL

  NATALA umówimy się na kawę proszę przedyskutujemy to. Ja zapraszam.

 • Link do komentarza DANIEL sobota, 20 lutego 2021 11:23 napisane przez DANIEL

  NATALA piszesz że sklep wiąże koniec z końcem, jest okazja zamknąć go i się przebranżowić np. w restauracje, bo teraz są na topie. Pozdrawiam NATALA buziaczki.

 • Link do komentarza Kiniu piątek, 19 lutego 2021 16:42 napisane przez Kiniu

  A na środkowym zdjęciu osoba przy kasie( kasjer-ka)zapatrzona w telefon. Brawo dla tej osoby za skupienie w czasie obsługi.

 • Link do komentarza Gma piątek, 19 lutego 2021 08:15 napisane przez Gma

  Źle Ci się wydaje.

 • Link do komentarza Natala piątek, 19 lutego 2021 00:56 napisane przez Natala

  DANIEL nie pisz głupot, bo ubezpieczenie wcale nie wróci kasy za tę kradzież. A zatrudniania ochrony? Ty chyba z Marsa jesteś. Sklepy ledwo wiążą koniec z końcem, klientów, jak na lekarstwo, a ty jeszcze każesz ochroniarzy zatrudniać. Z ciebie to byłby taki handlowiec, jak z koziej d*** trąba.

 • Link do komentarza Marcin czwartek, 18 lutego 2021 23:25 napisane przez Marcin

  chyba jaja robicie w decathlon zegarek za 3tyś

 • Link do komentarza DANIEL czwartek, 18 lutego 2021 17:41 napisane przez DANIEL

  Gdzie jest ochrona. (wydaje mi się że sklepy przymykają oko na kradzieże bo są wysoko ubezpieczeni, a ochrona co to za ochrona nawet pałki nie mają, poprostu strachy na wroóble i tyle, jest zatrudniony bo jest taki wymóg.)

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane