sobota, 13 lutego 2021 12:37

Samochód uderzył w budynek na ul. Wrzesińskiej

 

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w sobotnie południe na prostym odcinku ul. Wrzesińskiej, gdzie samochód wypadł z jezdni i uderzył w budynek koszar.

Do zdarzenia doszło 13 lutego chwilę po godzinie 12. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierujący samochodem marki Volkswagen, jadąc od strony centrum miasta w kierunku Ronda Europejskiego, wpadł w poślizg, po czym zjechał na lewą stronę jezdni, wpadł na chodnik i uderzył w budynek koszar, skąd pojazd odbił i zatrzymał się częściowo na jezdni.

Na miejsce zdarzenia przybyły dwa zastępy JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon zdarzenia. Kierujący samochodem wyszedł z pojazdu o własnych siłach i nie odniósł większych obrażeń. Na miejscu obecny był także zespół ratownictwa medycznego.

Na czas prowadzonych działań na tym odcinku ul. Wrzesińskiej wprowadzono ruch wahadłowy. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

 

6 komentarzy

 • Link do komentarza e poniedziałek, 15 lutego 2021 11:37 napisane przez e

  ty wilk to ale masz z garem. Może jeszcze park, skwer, bulwar, promenadę i jakiś budynek o imieniu tej samej osoby, żeby w razie zdarzenia służby nie miały precyzyjnej informacji o lokalizacji?

 • Link do komentarza wilk niedziela, 14 lutego 2021 21:37 napisane przez wilk

  Pewnie jeden z tych byznesmenow dorobkiwiczow co mysli,że wszystko może pan i władca....a z drugiej strony kto to wymyślił taką bezpłciową nazwę tego ronda. Już nie ma innych nazw np. można by upamiętnić w ten sposób pierwszego komendata powstania wielkopolskiego w Gnieźnie naszego Pawła Cymsa,który ma niedaleko ulicę. Rondo Pawła Cymsa!!To brzmi pięknie,a nie jakaś popirdółka,jakby Gniezno nie było w Europie!!!Na każdym kroku powinny być nazwy historyczne w naszymi mieście!!Ale jaka władza,wybrana przez gimbusow i komuno wróć,takie nazwy!!

 • Link do komentarza Tadzio niedziela, 14 lutego 2021 14:25 napisane przez Tadzio

  Widać nawet dobre auto nie pomoże jak kierowca...

 • Link do komentarza Miś sobota, 13 lutego 2021 18:28 napisane przez Miś

  Co się dziwić, od początku kiedy pojawił się śnieg wrzesinska nie była posypana ani potraktowana pługiem ... Jak zresztą reszta miasta ...

 • Link do komentarza Mieszkaniec sobota, 13 lutego 2021 15:52 napisane przez Mieszkaniec

  Ciekawe kto naprawi budynek? Zobaczymy za rok czy coś się zmieniło.

 • Link do komentarza kierowca sobota, 13 lutego 2021 14:43 napisane przez kierowca

  Za wolno jechal widac. Czy jest sucho czy jest mokro to kierowcy jada szybko

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane