sobota, 13 lutego 2021 11:24

Nocny pożar w piwnicy domu

 
Nocny pożar w piwnicy domu źródło: OSP Witkowo

W nocy z piątku na sobotę strażacy zostali powiadomieni o pożarze, jaki wystąpił w piwnicy domu w Witkowie.

Do zdarzenia doszło 13 lutego, po godzinie 3 w nocy. Wówczas to wpłynęło zgłoszenie o pożarze piwnicy budynku mieszkalnego przy ul. Zuchów w Witkowie.

Na miejsce zadysponowano OSP Witkowo oraz JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszego z nich zastęp zastał rozwinięty pożar w piwnicy, w której składowano m.in. opał. Ogień udało się ugasić jednym prądem gaśniczym.

Wynoszone nadpalone drewno sukcesywnie było przelewane. W trakcie działań wypompowywano także wodę z uszkodzonej instalacji hydraulicznej, która zalewała budynek. Działania trwały przez około godzinę.

źródło: OSP Witkowo

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane