piątek, 12 lutego 2021 15:24

Kradzież puszki z pieniędzmi dla chorego dziecka - kto rozpoznaje sprawcę?

 
Kradzież puszki z pieniędzmi dla chorego dziecka - kto rozpoznaje sprawcę? źródło: KPP Gniezno

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie prowadzą postępowanie dotyczące przywłaszczenia puszki należącej do fundacji.

O sprawie informowaliśmy już w ubiegłym miesiącu - do zdarzenia doszło 19 stycznia 2021 roku w sklepie spożywczym przy ulicy Wrzesińskiej w Gnieźnie. Wówczas opublikowaliśmy nagranie, na którym widać jak mężczyzna chowa do torby puszkę z datkami, która stała na ladzie. Pieniądze były zbierane dla chorej dziewczynki i w środku znajdowało się około 1000 złotych. 

Kamery sklepowe monitoringu zarejestrowały mężczyznę mającego związek z tym zdarzeniem, jednak początkowo nie była wyraźna postać sprawcy. Teraz jego wizerunek opublikowała KPP Gniezno, gdyż do tej pory nie udało się ustalić, kto dokonał tego czynu.

Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę ze zdjęć i filmu prosimy o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie pod numerem telefonu 47 77 21 287 lub oficerem dyżurnym 47 77 21 211. Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Policja zapewnia anonimowość!

 

2 komentarzy

  • Link do komentarza Hubert niedziela, 14 lutego 2021 12:25 napisane przez Hubert

    Po co to taki człowiek żyje jak ten chwast!

  • Link do komentarza Daniel piątek, 12 lutego 2021 20:31 napisane przez Daniel

    Takiego złapać i ręce odciąć jak w średniowieczu.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane