środa, 10 lutego 2021 15:23

Auto skradzione w Berlinie odnalazło się niedaleko Gniezna

 
Auto skradzione w Berlinie odnalazło się niedaleko Gniezna źródło: KPP Gniezno

Samochód marki Mercedes, który został znaleziony na parkingu przy drodze krajowej nr 15, został wcześniej skradziony 350 kilometrów dalej - w stolicy Niemiec. Pojazd wróci z powrotem do właściciela.

Wszystko zaczęło się od informacji od Straży Granicznej, jaką w nocy z 5 na 6 lutego br. trafiła na ręce policjantów z Komisariatu Policji w Trzemesznie. Wynikało z niej, że skradziony w Berlinie Mercedes c320 może się znajdować w okolicy Trzemeszna.

Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli w terenie działania poszukiwawcze za utraconym autem. Jak się wkrótce okazało, zostało ono ujawnione na parkingu stacji paliw w Rudkach koło Trzemeszna, przy drodze krajowej nr 15. Auto zostało odholowane na policyjny parking.

Funkcjonariusze z Trzemeszna wszczęli postępowanie w sprawie paserstwa, a odzyskany samochód po przeprowadzonych czynnościach trafi z powrotem do swojego właściciela.

źródło: KPP Gniezno

3 komentarzy

 • Link do komentarza wilk środa, 17 lutego 2021 01:26 napisane przez wilk

  W sumie kradzież kradzieżą,ale ile Niemcy ukradli od nas podczas wojny,do dzisiaj nie zwrócone,więc ci złodzieje aut za zachodnią granicą,po prostu w ten sposób odzyskują od szkiebrow choć w małym procencie rekompensaty za nasze utracone zagrabione mienie!!Broń Boże nie pochwalam tego,ale.....lepiej im jak nasze....

 • Link do komentarza Rafik środa, 10 lutego 2021 23:32 napisane przez Rafik

  nie miał czym wróć to pożyczył

 • Link do komentarza rezigiusz środa, 10 lutego 2021 16:28 napisane przez rezigiusz

  Może Policja ZAINTERESUJE się też Mercedesem na Niemieckich rejestracja który od blisko trzech miesięcy stoi zaparkowany (nie użytkowany) na Parkingu Podziemnym na Placu Piłsudskiego w Gnieżnie.

  Wcale bym się nie zdziwił że tez jest ZAYUMANYi stoi sobie z zagłószaczem sygnału GPS

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane