środa, 10 lutego 2021 11:14

48 nowych zakażeń

 

W środowe przedpołudnie poinformowano o kolejnych przypadkach koronawirusa, które zostały potwierdzone w naszym regionie.

Jak przekazano przed południem 10 lutego, na terenie kraju potwierdzono 6930 przypadków  zakażeń - z tego 627 zlokalizowanych jest na terenie Wielkopolski.

Jak informuje Ministerstwo Zdrowia, na terenie powiatu gnieźnieńskiego odnotowano 48 nowych zakażeń. Jest to 3,3 przypadku na 10 tys. osób.  Obecnie 577 osób znajduje się w kwarantannie. 

Dane związane z kolejnymi zakażeniami nie są podawane przez Sanepid oraz Wielkopolski Urząd Wojewódzki, a jedynie przez centralny system prowadzony przez Ministerstwo Zdrowia. Wśród tych danych nie ma podanych informacji o aktualnej liczbie osób zakażonych. Od początku wystąpienia pierwszego przypadku w powiecie gnieźnieńskim były to ok. 6824 osoby. 

2 komentarzy

  • Link do komentarza Kibic czwartek, 11 lutego 2021 15:57 napisane przez Kibic

    @Bambus, a podobno dzieci są największymi roznosicielami. Nauczyciele pozytywni a dzieci i ich rodziny zdrowi. Dziwne te statystyki naszych fachowców od koronaswirusa.

  • Link do komentarza Bambus środa, 10 lutego 2021 20:22 napisane przez Bambus

    38 z 48 to przebadani wczoraj nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej. Brawo.
    Jest moc.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane