środa, 03 lutego 2021 16:56

Akcja strażaków na Jeziorze Lednickim

 

W środowe popołudnie służby zostały powiadomione o psie, który ma znajdować się na krze Jeziora Lednickiego i nie można mu pomóc.

Do zdarzenia doszło 3 lutego przed godziną 15 na zmarzniętym jeziorze w rejonie Lednogóry, kilkanaście metrów od brzegu. Z informacji wynikało, że zwierzak ma znajdować się na krze i nie można do niego dotrzeć.

Na miejsce zadysponowano OSP Lednogóra, OSP Łubowo i JRG Gniezno z łodzią. Po dotarciu pierwszego zastępu zastano już psa znajdującego się w wodzie. Niestety, mimo podjęcia próby uratowania czworonoga, nie udało się go wydobyć żywego. Działania na miejscu wkrótce po tym zostały zakończone.

źródło: OSP Łubowo

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane