niedziela, 24 stycznia 2021 13:22

Skradziono auto - właściciel prosi o pomoc

 

W nocy z piątku na sobotę na terenie Gniezna skradziony został samochód osobowy marki Peugeot - właściciel prosi o informacje od osób, które mogłyby pomóc.

W nocy z 22 na 23 stycznia br. z parkingu przy ul. Sportowej skradziono auto marki Peugeot. Jak informuje właściciel pojazdu, samochód ma charakterystycznie uszkodzonego grilla oraz kierunkowskaz świecący na biało. 

Sprawa kradzieży została zgłoszona na policję, ale właściciel prosi o kontakt osoby, które mogłyby pomóc w odnalezieniu pojazdu - więcej.

1 komentarz

  • Link do komentarza Slawek niedziela, 24 stycznia 2021 20:03 napisane przez Slawek

    Prenumerata z czarnego rynku i złoży z części na nowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane