środa, 20 stycznia 2021 13:56

Przekazano umundurowanie dla 15 jednostek OSP

 
Przekazano umundurowanie dla 15 jednostek OSP źródło: Powiat Gniezno

Profesjonalne umundurowanie bojowe trafiło do piętnastu jednostek ochotniczych straży pożarnych z terenu powiatu gnieźnieńskiego.

Wyposażenie strażaków w nowy sprzęt możliwe było dzięki dotacji przyznanej z budżetu Powiatu Gnieźnieńskiego w wysokości 45 tys. zł. Przekazanie umundurowania odbyło się 20 stycznia w Starostwie Powiatowym, a po kolei po jego odbiór zgłaszali się kolejni przedstawiciele piętnastu jednostek działających w naszym regionie.

Nowe umundurowanie wręczył starosta Piotr Gruszczyński, prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP Jacek Kowalski, komendant PSP mł. bryg. Mariusz Dębski oraz dyrektor Wydziału Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego w Starostwie Powiatowym Maciej Szczepański.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane