środa, 20 stycznia 2021 12:04

Nowi naczelnicy gnieźnieńskiej drogówki

 
Nowi naczelnicy gnieźnieńskiej drogówki źródło: KPP Gniezno

Wydział Ruchu Drogowego gnieźnieńskiej komendy policji ma nowych naczelników, którzy objęli już swoje stanowiska.

Z dniem 15 stycznia 2021 roku Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie insp. Przemysław Kozanecki powierzył obowiązki Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego asp. sztab. Piotrowi Kędzierkiemu, natomiast obowiązki jego zastępcy powierzone zostały asp. Markowi Giszczyńskiemu.

Nowy naczelnik, który jednocześnie do tej pory był zastępcą naczelnika przejął obowiązki po podinsp. Karolu Sekule, który od początku tego roku pełni obowiązki Zastępcy Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Z uwagi na szczególne warunki obostrzeń związane z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się koronawirusa rozkazy powołania na stanowiska nowych szefów gnieźnieńskiej drogówki wręczone zostały w małym gronie.

źródło: KPP Gniezno

2 komentarzy

  • Link do komentarza kierowca środa, 20 stycznia 2021 13:49 napisane przez kierowca

    Miejmy nadzieję, że nowi naczelnicy nie będą zamykać oczu na parkowanie kierowców na zakazach i przejściach dla pieszych.

  • Link do komentarza Paulina środa, 20 stycznia 2021 13:40 napisane przez Paulina

    Gratulacje .
    Powodzenia i Pozdrowiam Marku.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane