środa, 20 stycznia 2021 08:11

Zbiórka i licytacje dla 5-letniego Mateusza

 

W sieci cały czas trwa zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację 5-letniego chłopca, który w ub. roku uległ wypadkowi drogowemu.

Cały czas trwa zbiórka środków na rzecz Mateusza, małego mieszkańca z gminy Łubowo, który 20 listopada 2020 roku uległ wypadkowi blisko własnego domu. W jego wyniku chłopczyk odniósł poważne obrażenia i obecnie przebywa w śpiączce. Przed tym zdarzeniem Mateusz był pełnym radości, wesołym dzieckiem, które uwielbiało zabawy ze starszym rodzeństwem. Podczas wizyty kontrolnej 8 stycznia chłopcu zdjęto gips i wobec tego rozpoczęła się jego rehabilitacja, choć rodzice wciąż czekają na informacje z Kliniki Budzik.

Mateusz nie chodzi, nie mówi, samodzielnie nie je oraz nie reaguje na otaczający go świat. Obecnie  wymaga całodobowej opieki, specjalistycznego żywienia i stałej rehabilitacji. Zbiórka ma na celu zebrać środki które pozwolą mu funkcjonować w domu - informują przyjaciele rodziny, którzy zorganizowali nie tylko zbiórkę pieniędzy na stronie http://www.pomagam.pl/dla-mateusza ale także zorganizowali licytacje w grupie na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/licytacjedlamateuszawojciechowskiego i zachęcamy wszystkich do udziału.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane