wtorek, 05 stycznia 2021 12:33

Włamał się do piwnicy i ukradł rower

 

Zarzut włamania do piwnicy i kradzieży stamtąd roweru usłyszał 46-letni mężczyzna. Policjanci już odzyskali skradziony jednoślad.

W miniony poniedziałek 4 stycznia policjanci z Trzemeszna zatrzymali 46-latka, który poprzedniej nocy włamał się do piwnicy w jednym z bloków w tej samej miejscowości. Jego łupem padł czerwony rower marki Grand.

Dzięki uzyskanym informacjom policjanci jeszcze tego samego dnia wpadli na trop 46-latka. Jak się okazało sprawca po kradzieży jednośladu sprzedał go swojemu znajomemu, mieszkającemu również w Trzemesznie. 

46-latek usłyszał już zarzuty kradzieży z włamaniem. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci odzyskali skradziony rower, który został zwrócony prawowitej właścicielce. Za wykroczenie odpowie również paser.

źródło: KPP Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane