poniedziałek, 21 grudnia 2020 08:32

Nowy wóz dla OSP Mielżyn

 
Nowy wóz dla OSP Mielżyn źródło: OSP Witkowo

Gmina Witkowo wzbogaciła się o nowy wóz ratowniczo-gaśniczy, który trafił do mielżyńskiej jednostki ochotniczej. Zastąpi on wysłużonego Stara.

Do kolejnej jednostki ochotniczej w tym roku trafił fabrycznie nowy wóz. Tym razem MAN TGM przyjechał do działającej na terenie gminy Witkowo OSP Mielżyn - pojazd przybył w sobotę 19 grudnia od razu w nowym oznaczeniu. Zastąpił on tym samym Stara 244, który od dziesięciu lat stacjonował w ich remizie (wcześniej służącego w OSP Witkowo). 

Nowy, średni wóz ratowniczo-gaśniczy jest na podwoziu MAN TGM 13.290 o napędzie 4x4 i z zabudową firmy MOTO Truck. Pojazd będzie służyć do akcji zarówno gaśniczych, jak wyjazdów na wypadki. W powitaniu nowego wozu w OSP Mielżyn wzięli udział także druhowie z Witkowa, Wiekowa oraz Skorzęcina.

źródło: OSP Witkowo

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane