piątek, 18 grudnia 2020 08:11

Nauczycielki z awansami

 
Nauczycielki z awansami źródło: UM

W miniony czwartek cztery kolejne nauczycielki pracujące w przedszkolach oraz podstawówkach na terenie Gniezna, otrzymały awanse zawodowe.

17 grudnia w Urzędzie Miejskim miał miejsce akt ślubowania czterech nauczycielek, które tego dnia oficjalnie uzyskały stopień awansu nauczyciela mianowanego. Aktu tego dokonał prezydent Tomasz Budasz, który następnie wręczył im akty nadania wraz z dyrektorem Wydziału Edukacji Marianem Pokładeckim.

Egzamin pozwalający na uzyskanie stopnia nauczyciela mianowanego odbył się 11 grudnia br. i poprzedzony był długimi przygotowaniami. W czwartek awans otrzymały: Marlena Chęć z Szkoły Podstawowej nr 8, Marlena Goździewicz-Kasprzyk z Przedszkola nr 12, Jagoda Sobecka z Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Paulina Wruczyńska ze Szkoły Podstawowej nr 6.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane