piątek, 04 grudnia 2020 16:09

Poszukiwany sprawca napadu na kobietę

 
Poszukiwany sprawca napadu na kobietę źródło: kadr z nagrania

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie prowadzą postępowanie dotyczące rozboju, do którego doszło w Parku Miejskim im. gen. Władysława Andersa.

O zdarzeniu informowaliśmy 12 listopada na portalu w godzinach popołudniowych. Jak wówczas relacjonowaliśmy, w parku miejskim w rejonie pomiędzy ul. Sobieskiego a ul. Kasprowicza w Gnieźnie, nieznany młody mężczyzna napadł na kobietę, wyrwał jej torebkę i uciekł w nieznanym kierunku.  Kamery monitoringu zarejestrowały jednak mężczyznę mającego związek z tym zdarzeniem.

Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę ze zdjęć prosimy o kontakt z oficerem dyżurnym pod numerem telefonu 47 77 21 211. Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Policja zapewniamy anonimowość!

 

5 komentarzy

 • Link do komentarza mieszkaniec poniedziałek, 07 grudnia 2020 19:29 napisane przez mieszkaniec

  Monitoring z lat 90, kto za to płaci ?

 • Link do komentarza qwertz niedziela, 06 grudnia 2020 20:55 napisane przez qwertz

  Ekran wizyjny monitoringu nagrany telefonem komórkowym. To ma być jakiś żart? Kto jest administratorem monitoringi parku? Dlaczego przez miesiąc od zajścia nie udało się zgrać materiału na inny nośnik? I wreszcie: ile kosztuje obsługa monitoringu, który jak widać niczemu nie służy?

 • Link do komentarza Krzysztof niedziela, 06 grudnia 2020 01:26 napisane przez Krzysztof

  Nagranie telefonem ekranu - telefonem który w ręce robi "drryryryr" .
  Nie można pobrać nagrania z rejestratora i wykadrować ?

 • Link do komentarza A sobota, 05 grudnia 2020 18:07 napisane przez A

  no troche wstyd z tym monitoringiem..... twarz usypana z liści!!!!

 • Link do komentarza Radosław piątek, 04 grudnia 2020 19:16 napisane przez Radosław

  Jakość mojej kamerki za 220 zł jest kilka tys razy lepsza ,niż tej za kilka tys.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane