wtorek, 01 grudnia 2020 06:49

Poranne dachowanie koło Cielimowa

 

Do groźnego w skutkach zdarzenia drogowego doszło we wtorkowy wczesny ranek na drodze krajowej między Cielimowem a Żydowem.

Do zdarzenia doszło 1 grudnia, około godziny 6. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, samochód osobowy marki Fiat z nieustalonych na tę chwilę powodów zjechał z jezdni DK15, po czym dachował, zatrzymując się ostatecznie na boku na skraju pobliskiego lasu.

Na miejsce przybyły zadysponowane OSP Żydowo, OSP Niechanowo oraz JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon zdarzenia. Osoba podróżująca pojazdem została przekazana zespołowi ratownictwa medycznego, po czym przetransportowano ją z obrażeniami do szpitala.

Okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na DK15 odbywał się wahadłowo.


Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane