poniedziałek, 30 listopada 2020 08:13

Wieczorne zdarzenie na S5

 
Wieczorne zdarzenie na S5 źródło: OSP Łubowo

W niedzielny wieczór służby zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym, do którego miało dojść na drodze ekspresowej S5.

Do zdarzenia doszło 29 listopada, przed godziną 19. Wówczas to wpłynęły zgłoszenia o zdarzeniu drogowym, do którego miało dojść na S5 niedaleko MOP Łubowo, na pasie w kierunku Poznania.

Z uwagi na niejasny opis zgłoszenia, na miejsce skierowano dwa zastępy OSP Łubowo oraz JRG Gniezno. Wkrótce okazało się, że do zdarzenia doszło na szóstym kilometrze trasy, a samochód osobowy jadący w kierunku Poznania uderzył z impetem w bariery energochłonne - podróżujący nim nie wymagał jednak dodatkowej pomocy medycznej. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Łubowo


1 komentarz

  • Link do komentarza blacharz poniedziałek, 30 listopada 2020 09:29 napisane przez blacharz

    To się wyklepie

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane