niedziela, 29 listopada 2020 11:01

118 nowych przypadków zakażeń i 4 zgony

 

W niedzielne przedpołudnie poinformowano o kolejnych przypadkach koronawirusa, które zostały potwierdzone w naszym regionie.

Jak przekazano przed południem 29 listopada, na terenie kraju potwierdzono 11 483 przypadków zakażeń - z tego 1574 zlokalizowane są na terenie Wielkopolski.

Jak informuje Ministerstwo Zdrowia, na terenie powiatu gnieźnieńskiego odnotowano 118 nowych przypadków. Jest to 8,12 przypadków zakażeń na 10 tys. osób. Ponadto poinformowano o zgonie kolejnych 4 osób.

Od wtorku dane związane z kolejnymi zakażeniami nie są podawane przez Sanepid oraz Wielkopolski Urząd Wojewódzki, a jedynie przez centralny system prowadzony przez Ministerstwo Zdrowia. Wśród tych danych nie ma podanych informacji o aktualnej liczbie osób zakażonych. Od początku wystąpienia pierwszego przypadku było to ok. 4150 osób. 

3 komentarzy

 • Link do komentarza ... poniedziałek, 30 listopada 2020 22:37 napisane przez ...

  Sporo ludzi zatem jest pozbawiona myślenia. Współczuję ...
  Tak trudno nie czytać ciągle tego samego.
  Kłamstwo powtarzane milion razy staje się prawdą jak widać...

 • Link do komentarza rw niedziela, 29 listopada 2020 15:15 napisane przez rw

  Suche informacje to nie jest sianie paniki. Sporo ludzi ta kwestia interesuje. Dla takich jak Ty istnieje proste remedium - nie czytać. Tak trudno?

 • Link do komentarza ... niedziela, 29 listopada 2020 14:12 napisane przez ...

  A wy znów siejecie panikę!!! Ile można tego słuchać...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane