piątek, 27 listopada 2020 18:51

Zaginął Dariusz Hopcia

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie proszą o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu 53-letniego Dariusza Hopci.

Zaginiony ostatni raz widziany był 25 listopada 2020 roku przy ulicy 3 Maja w Gnieźnie. Dariusz Hopcia ubrany był w czarną, krótką kurtkę i dresowe spodnie. Jest szczupłej budowy ciała, ma 175 cm wzrostu, siwą brodę, długie kręcone włosy.

Ktokolwiek posiada informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszony jest o kontakt z oficerem dyżurnym gnieźnieńskiej komendy pod numerem 47 77 21 211 lub pod telefonem alarmowym 112.
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane