piątek, 27 listopada 2020 07:55

Ograniczenie pracy Wydziału Komunikacji

 

W związku z objęciem kwarantanną części pracowników Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego, zmianie ulega wymiar godzin pracy tej jednostki.

Jak poinformowało Starostwo Powiatowe, przez najbliższe kilka dni godzin pracy w związku z objęciem kwarantanną części pracowników Wydziału Komunikacji, Transportu i Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, zmieniony zostanie wymiar czasu pracy i obsługi petentów w tej jednostce.

W piątek 27 listopada Wydział Komunikacji będzie obsługiwał Klientów tylko w godzinach 7.00 - 13.00, a w dniach od poniedziałku 30 listopada do czwartku 3 grudnia będzie obsługiwał tylko w godzinach 14.00  -20.00. Starostwo przeprasza za zaistniałe utrudnienia.

1 komentarz

  • Link do komentarza Marko piątek, 27 listopada 2020 08:38 napisane przez Marko

    Wydziału komunikacji już dawna nie ma. Są jego zgliszcza, dodzwonic się tam graniczy z cudem, pamiętacie te kolejki, czekanie na wszystko, przypominanie swoich sprawach.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane