wtorek, 24 listopada 2020 18:20

Sytuacja szpitalnej chłodni została unormowana

 

Szpital Pomnik Chrztu Polski poinformował iż sytuacja związana z chłodnią została rozwiązana i sytuacja nie powinna się powtórzyć.

W miniony poniedziałek jako pierwsi informowaliśmy o dość trudnej sytuacji, związanej z kostnicą znajdującą się w gnieźnieńskiej lecznicy. W ciągu weekendu jej pomieszczenia zostały przepełnione i konieczne było natychmiastowe znalezienie rozwiązania, które mogłoby rozwiązać problem. Wczoraj dyrektor informował nas, że sytuacja ma zostać uregulowana w jak najkrótszym czasie.

Dziś Szpital Pomnik Chrztu Polski poinformował, że sprawa została już rozwiązana, a sytuacja z ostatniego czasu "miała charakter incydentalny". - W związku z rosnącą liczbą zgonów Szpital wygospodarował dodatkowe pomieszczenie w budynku szpitalnym przy ul. Św. Jana 9 - poinformował Grzegorz Sieńczewski, dyrektor lecznicy.

1 komentarz

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane