czwartek, 19 listopada 2020 10:32

Nocne zdarzenie na starej „piątce”

 
Nocne zdarzenie na starej „piątce” źródło: OSP Łubowo

W nocy z środy na czwartek służby zostały powiadomione o wypadku, do jakiego miało dojść na drodze wojewódzkiej nr 194 w Dziekanowicach.

Do zdarzenia doszło 19 listopada, po wpół do pierwszej w nocy. Wówczas to wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło w Dziekanowicach niedaleko stacji paliw.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP łubowo, OSP Lednogóra oraz JRG Gniezno. Po przybyciu na miejsce zastano samochód osobowy po zderzeniu ze zjazdem z drogi na posesję. Kierujący autem opuścił je o własnych siłach - udzielono mu pomocy do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego. Po tym został on przetransportowany do szpitala.

Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja - kierujący pojazdem był trzeźwy. 

źródło: OSP Łubowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane