środa, 18 listopada 2020 09:47

Pijany dachował, po czym porzucił samochód

 

W miniony wtorkowy wieczór służby zostały wezwane do samochodu, który leżał na dachu w środku lasu w rejonie wsi Piaski w gminie Trzemeszno.

Do zdarzenia doszło 17 listopada około godz. 21:00 w miejscowości Piaski. Wówczas to służby zostały powiadomione o samochodzie osobowym, który ma leżeć na dachu w pobliżu drogi. W środku nikogo nie było, ale znaleziono ślady krwi. 

Na miejsce zdarzenia przybyło OSP Trzemeszno, a później także JRG Gniezno. W pobliżu leżącego pojazdu, mimo przeszukania terenu, nie stwierdzono obecności żadnych osób. Wkrótce jednak udało się ustalić okoliczności całego zdarzenia.

Jak wstępnie ustalili policjanci, 24-letni mieszkaniec Trzemeszna kierujący Mitsubishi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i wjechał do rowu, gdzie auto przewróciło się na dach. Pojazdem podróżował samotnie, ale jeszcze przed przyjazdem służb wyszedł na zewnątrz, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia. Policjanci z miejscowego komisariatu znaleźli go na terenie Trzemeszna - doznał tylko drobnych obrażeń.

Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad 1 promil alkoholu. Niebawem 24-latek odpowie przed sądem za spowodowanie kolizji i jazdę w stanie nietrzeźwości. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komisariatu Policji w Trzemesznie.

źródło: KPP Gniezno, zdjęcia: OSP Trzemeszno

2 komentarzy

  • Link do komentarza Andrzej środa, 18 listopada 2020 22:47 napisane przez Andrzej

    Piaski – wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie gostyńskim, w gminie Piaski. Piaski uzyskały lokację miejską w 1775 roku, zdegradowane w 1934 roku. W latach 1975–1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa leszczyńskiego.
    Województwa: gostyński, Wielkopolskie

  • Link do komentarza anonim środa, 18 listopada 2020 09:56 napisane przez anonim

    Od kiedy Piaski są w gminie Trzemeszno?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane