wtorek, 17 listopada 2020 22:00

Interwencja straży w fabryce okien

 

We wtorkowy wieczór gnieźnieńscy strażacy zostali zadysponowani do fabryki przy ul. Słonecznej, gdzie załączyła się czujka przeciwpożarowa.

Do zdarzenia doszło 17 listopada, około godziny 21. Wówczas to wpłynęło zgłoszenie o pożarze, który miał wystąpić na terenie zakładu zajmującego się produkcją stolarki okiennej przy ul. Słonecznej. Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy JRG Gniezno wraz z drabiną mechaniczną. 

Po dotarciu zastępów okazało się iż wskazania czujki są prawidłowe, a w jednej z hal produkcyjnych wystąpił pożar, wywołując zadymienie. Działania strażaków ograniczyły się do jego ugaszenia, przewietrzenia pomieszczeń, a także skontrolowania dachu budynku.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane