piątek, 13 listopada 2020 20:31

Mężczyzna zasłabł za kierownicą - z pomocą przyszli policjanci

 

W piątkowy wieczór funkcjonariusze zostali wezwani do interwencji w związku z informacją, że jednym z pojazdów może poruszać się pijany kierowca.

Sytuacja miała miejsce 13 listopada w godzinach wieczornych. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, jedna z osób jadących w rejonie osiedla Skiereszewo zauważyła samochód marki Ford, którego kierujący zachowywał się dość niepewnie na drodze. Podejrzewając, że pojazdem może kierować osoba pijana, powiadomiona została policja - wkrótce też Ford jadący ul. Poznańską w kierunku centrum zjechał na pobocze w rejonie skrzyżowania z ul. Bluszczową. 

Na miejsce zdarzenia przybyli policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego. Jak udało się nam dowiedzieć, kierujący Fordem mężczyzna nie był pijany, tylko jest cukrzykiem i zasłabł na skutek hipoglikemii - poziom cukru u niego był bardzo niski. Funkcjonariusze podjęli działania w celu uratowania jego życia, a także wezwali na miejsce zespół ratownictwa medycznego - po przybyciu karetki został on przekazany pod opiekę ratowników.

 

2 komentarzy

  • Link do komentarza nnnnnn sobota, 14 listopada 2020 10:26 napisane przez nnnnnn

    to tylko przestroga przed zbytnim ocenianiem wszystkich osób, które wyglądają jak pijane - nawet te, które leża na jezdni. Ile razy mijaliśmy takich, myśląc, że pijani, a to tymczasem mógł być cukrzyk???????????

  • Link do komentarza pies sobota, 14 listopada 2020 09:30 napisane przez pies

    brawo!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane