sobota, 07 listopada 2020 00:01

Bokiem auta w latarnię na ul. Poznańskiej

 

W późny, piątkowy wieczór na ul. Poznańskiej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem jednego samochodu osobowego.

Do zdarzenia doszło 6 listopada, po godzinie 23. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, pojazd marki BMW jadący od strony Poznania w kierunku centrum, na prostym odcinku drogi (na wysokości ogródków działkowych) zjechał z jezdni, wpadł na pas oddzielający kierunki ruchu i uderzył bokiem w betonową latarnię, powodując jej uszkodzenie.

Na miejsce przybył zastęp JRG Gniezno, który zabezpieczył rejon zdarzenia. Trzy osoby podróżujące BMW opuściły pojazd o własnych siłach - nikt nie wymagał pomocy medycznej. Okoliczności zdarzenia ustali policja. 

3 komentarzy

  • Link do komentarza Pasażer sobota, 07 listopada 2020 17:14 napisane przez Pasażer

    BMW pusta droga, późna godzina kierowca z małym doświadczeniem prosty odcinek drogi znaczna prędkość i jest efekt. Dobrze że nikogo nie rozjechał przy okazji.

  • Link do komentarza Kiniu sobota, 07 listopada 2020 17:10 napisane przez Kiniu

    I znowu BMW na Poznanskiej

  • Link do komentarza Oli sobota, 07 listopada 2020 15:46 napisane przez Oli

    Można pomóc policji.warto zacząć od prędkości jegomoscia kierującego znana marką

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane