wtorek, 03 listopada 2020 07:47

Biuro Strefy Płatnego Parkowania w nowej siedzibie

 

Biuro Strefy Płatnego Parkowania zostało przeniesione do nowej lokalizacji - obecnie jednostka znajduje się w budynku po byłym gimnazjum przy ul. Pocztowej.

Dotychczasowa siedziba BSPP przez lata mieściła się przy ul. Kilińskiego. Obecnie została ona przeniesiona do gmachu przy ul. Pocztowej 11, gdzie została zlokalizowana na II piętrze budynku. Dojście prowadzi wejściem od strony ul. Pocztowej - można także skorzystać z windy, która powstała od strony podwórka. 

W obecnym czasie Biuro zaleca kontakt telefoniczny lub mailowy (strona) - 61 426 69 04 (w sprawach pilnych: 887 029 112). Zachęca także do korzystania z dostępnych aplikacji mobilnych w celu dokonywania płatności za postój pojazdu w Strefie.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane